Bu web sitesi, sitenize tamamen tekil organik hit göndermektedir Sitenin size vermiş olduğu kodu sitenizden kaldırırsanız siteniz tespit edilir ve banlanır birdaha o siteye tekil hit gönderilmez ve hiçbir şekilde o siteyi tekrardan ekleyemezsiniz Vermiş olduğumuz kodu sitenizden kaldırmadan önce iyi düşünün.

 Bir Web sitesi gönderin

Karşılıklı Linkler


1) Backlink Nedir ?
Backlink, bir web sitesine bir başka web sitesinden verilen linktir. Backlink sayısı ve backlinklerin nitelikleri bir web sitesinin güvenilirliği konusunda önemli bir kriterdir.
2) Toplistlerin Yararı Var mıdır ?
İnternet sitelerimizi toplist dizinlerine ekleriz bu dizinler bize bir html kodu verir bunu sitene ekle der. Sitemiz ekleriz, bazı toplistler otomatik ekler bazıları ise yönetici onayıyla siteyi onaylayarak toplistte sitenin yayınlanmaya başlar. Peki sonra ne olur kocaman bir hiç olur siten.. Amaç sadece kendi sitelerine backlink toplamak hiçbir şekilde size faydası yoktur bizim sistemimizde ise tam tersi biz sitesini ekleyenlere hit gönderiyoruz. Peki bize hitler nereden geliyor? Tabiki sizlerin eklemiş olduğunuz sitelerden yani biz A sitesinden gelen hiti B sitesine gönderiyoruz B sitesinden gelen hiti de A sitesine gönderiyoruz.
3) Organik Hitin Siteye Faydaları Nelerdir?

· Organik hit sayesinde site üst sıralara çıkarak daha fazla kişiye ulaşım sağlar.
· Sitenin arama motorlarında üst sıralaragoo çıkması sayesinde daha fazla tanınırlık elde eder.
· Siteyle çalışmak isteyenlerin sayısı artar.
· Sitenin Adsense gelirlerinde yükselme sağlanır.

 
İletişim İçin: info@sitenehit.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz